W # 6 - super trening pleców i oryginalne poglądy Lee o kulturystyce naturalnej.

 

Lee_Priest_plecy5.jpg

 

"The Blond Myth” to pseudonim i zarazem tytuł filmu dokumentalnego ukazującego sposób treningu, jednego z najbardziej kontrowersyjnych kulturystów świata - Lee Priesta. W poprzedniej 5 części mogliście przeczytać kontrowersyjne wypowiedzi Priesta o zażywanych przez niego sterydach, a w # 6 zobaczycie fantastyczny trening pleców i oryginalne wypowiedzi Lee o kulturystyce naturalnej.

 
Zapraszamy na kolejny fragment, kultowego filmu „The Blond Myth”, w roli głównej z Lee Priest. Zobaczcie jak Lee, buduje swoje mięśnie grzbietu. Zwróćcie szczególną uwagę na idealną technikę jaką stosuje Lee we wszystkich ćwiczeniach, tam nie ma żadnego rzucania - machania żelastwem, wydzierania się - przeklinania, jest za to stałe napięcie, maksymalny skurcz, pełne skupienie w walce z żelastwem – po prostu pełna kultura (treningu) w kulturystyce!!!
 

 
 
Sterydy i kulturystyka naturalna - w poprzedniej- 5 części mogliście przeczytać kontrowersyjne wypowiedzi Priesta o zażywanych przez niego sterydach, a teraz poznajcie oryginalne wypowiedzi Lee o kulturystyce naturalnej:
 
Kilka cytatów z kontrowersyjnych wypowiedzi Lee Priesta o kulturystyce naturalnej:
 
Debata na temat tego, co czyni zawodnika NATURALNYM nigdy nie dobiegnie końca. Ja uważam, że jeśli  byłeś czysty przez rok, to jesteś czysty- koniec i kropka. Gdy z organizmu znikają ostatnie ślady leków, niesprawiedliwa przewaga pod postacią większych rozmiarów również znika. Znam wielu zadufanych dupków, którzy twierdzą, że jeśli ktoś wziął kiedyś jedną tabletkę sterydu lub zrobił sobie jeden zastrzyk, to już nie jest naturalny. Podejrzewam, że gdybyśmy wyeliminowali wszystkich kulturystów, którzy choć raz spróbowali sterydów, to nie byłoby komu wyjść na scenę! Szanuję ludzi, którzy zbudowali swoją muskulaturę bez sterydów, pod warunkiem, że nie oczekują za to medalu i nie nazywają tych, którzy biorą, pozbawionymi moralności frajerami. A jeśli tak się boją, że może ich pokonać jakiś kłamca startujący w zawodach dla naturalnych i nie mają zaufania do testów, to niech nie startują!
 
Lee_Priest_plecy6.jpg
 
Lee_Priest_plecy4.jpg
 
Lee_Priest_trening_plecow.jpg
 
Lee_Priest_plecy8.jpg
 
Lee_Priest_plecy2.jpg
 
Niech będzie z Wami siła i honor!