Warto zaopatrzyć się w te produkty białkowe, które dostępne są w każdym sklepie spożywczym.

Mleko w proszku
100 kalorii, 9 gram protein i 13 g węglowodanów w trzech stołowych łyżkach sprawia, że mleko w proszku powinno stać się mocnym punktem twojej diety. To doskonały sposób na zwiększenie wartości proteinowego koktajlu lub płatów owsianych.

Masło orzechowe miej zawsze przy sobie
Orzechy to źródło zdrowych tłuszczów, a masło orzechowe zachowuje ich właściwości. Warto mieć je zawsze przy sobie, by gdy dopadnie cię głód rozsmarować je na bagietkach. Unikaj jednak gotowych produktów, wzbogaconych cukrem. W  100 g mieści się ok 17,20 g białka.

Nie zapominaj o jajku

Jeśli do tej pory zapomniałeś o jakach to przyszedł czas na włączenie ich do diety na przyrost mięśni. Jedno lub dwa jajka mogą być zdrowym dodatkiem do codziennej diety. Mała dawka nasyconych tłuszczów dodatkowo podniesie poziom testosteronu. Poza tym 60 kalorii piechotą nie chodzi. W 100gram jajka masz 12,5gr. białka.

Tuńczyk
Super ryba. Dostępna w puszkach w sosie własnym lub oleju. Doskonałe źródło białka, bardzo szybko do przyżądzenia. Tuńczyka można jeść prosto z puszki lub posmarować na kanapce. 1 puszka tuńczyka 200g zawiera 25g białka.

Serek Wiejski
Serek Wiejski składa się ze specjalnie, termicznie obrobionych ziaren twarożku w delikatnej, pasteryzowanej śmietance Ma wszechstronne zastosowanie - jako samodzielna przekąska, do potraw na zimno i gorąco. Jest bardzo smaczny, nie za słony. Konsystencja jest zawsze odpowiednia, a grudki twarogu są duże i jędrne. W 100 g mieści się 11g białka.