Polskie podium w Kresowej Osadzie.

06.09.2015 w niedzielę trzynastu zawodników z Łotwy, Finlandii, Estonii, Węgier, Słowenii, Litwy, Szwecji, Czech i Polski rywalizowało w Kresowej Osadzie w jedynych w Polsce zawodach z cyklu Strongman Champions League.

Zwycięzcą zawodów został Polak Grzegorz „Kruszyna” Szymański, wyprzedzając Litwina Dainisa Zagerisa. Na trzecim stopniu podium stanął Krzysztof Radzikowski, który dzięki takiemu wynikowi utrzymał także pozycję lidera całego cyklu. Warto zauważyć, iż Grzegorz Szymański dwa razy startował w tegorocznych zawodach SCL i dwa razy wygrał. (w Holandii pokonał samego Savickasa)

Drugi w Kresowej Osadzie Litwin Dainis Zageris ponownie pokonał Krzysztofa Radzikowskiego w tegorocznych zawodach SCL (pierwszy raz dokonał tego na Łotwie gdzie wygrał zawody). Dainis Zageris to z pewnością objawienie tegorocznego sezonu.