Rich Piana otwarcie wypowiada się na temat farmakologicznego wspomagania. Twierdzi, że stosuje sterydy od 18 roku życia, jest zdrowy i szczęśliwy z dokonanego wyboru.

 

Uważajcie, metody dopingowe stosowane przez zawodowych kulturystów to ekstremum i nikt nie powinien ich używać.

Nie polecamy używania żadnych nielegalnych i podejrzanych substancji, a wszystko o czym przeczytacie, służy rozrywce, a nie celom edukacyjnym!!!
 
 
RICH PIANA - amerykański bodybuilder, kaskader i aktor - urodził się i do dziś mieszka w Kalifornii, stąd też jego przydomek „Mister Kalifornia”. Obecnie ma 43 lata. Trenuje od jedenastego roku. Trening i jedzenie kulturystycznych posiłków to całe jego życie. Dziennie spożywa nawet dwanaście posiłków. Tłumaczy to w prosty sposób: "Chcesz być duży, musisz dużo jeść. Jeśli pięć posiłków nie wystarcza, jedz sześć, siedem, a nawet osiem razy dziennie. I dużo trenuj".
 
Rich od lat pracuje jako instruktor i trener personalny. Dba o swój wygląd nie tylko na siłowni. Swoje ciało ozdobił licznymi tatuażami, a urodę poprawiał w gabinetach chirurgii estetycznej. Przeszedł korektę szczęki, lifting twarzy, a w usta kazał sobie wstrzyknąć kolagen. Mierzy 183 centymetry, waga pozastartowa: 127-132 kg ,waga startowa: 113 - 118 kg
 
Pieniądze zrobił na handlu i wynajmie nieruchomości, ale wielką popularność przyniosły mu występy w serii programów "Leaving humanity behind". Dzięki swojej nadludzkiej aparycji, przyciągnął uwagę mediów. Wystąpił w blisko 40 spotach reklamowych, epizodycznie pojawiał się w amerykańskich sitcomach, natomiast od roku jest bohaterem własnego show. Występuje w nich jako mutant - twarz producenta odżywek o tej samej nazwie, którego poczynania śledzi telewizyjna kamera. Dowiadujemy się zatem, jak Rich ćwiczy, co je, jakiego rodzaju odżywki w siebie wlewa, a nawet jakie kobiety lubi.
 
 
Historia zawodów:
- 1989 - NPC California Championships, 1. mc
- 1999 - NPC Orange County Championships, 1. mc
- 1999 - NPC USA Championships, 7. mc
- 2003 - NPC Los Angeles Championships, 1. mc
- 2003 - NPC USA Championships, 11. mc
- 2004 - NPC National Championships, 6. mc
- 2009 - NPC Sacramento Championships, 1. mc
- 2009 - NPC Border States Classic, 1. mc
- 2011 - NPC National Championships, 11. mc
 
Rich Piana otwarcie wypowiada się na temat farmakologicznego wspomagania. Twierdzi że stosuje sterydy od 18. roku życia, jest zdrowy i szczęśliwy z dokonanego wyboru. Oto kilka kontrowersyjnych jago wypowiedzi na ten temat:
 
Cykle sterydowe:
 

 
 
Cena cyklów sterydowych:
 

 
 
Cykl HCG i PCT Efekty sterydów i hormonów:
 

 
 
Zwariowany cykl sterydowy. Jak zrobić 21 kg mięśni w rok:
 

 
 
Mój pierwszy cykl sterydowy:
 

 
 
Sterydowe Saidy efekty pozytywne i negatywne:
 

 
 
 
Niech będzie z Wami siła i honor !