Sylwetka Davida Smith’a (British Buldog) w szczycie jego formy była baaaaaardzo atletyczna- potężne bary, plecy łapy, kaptury.

 

David „Davey Boy” Smith (27 listopada 1962 - 18 maja 2002) znany bardziej jako British Bulldog, to były brytyjski wrestler, występował w latach 1978-2000 w największych organizacjach światowego wrestlingu (m.in. WWF, WCW, Japan Pro Wrestling) z licznymi sukcesami. Sylwetka Davida w szczycie jego formy była baaaaaardzo atletyczna - potężne bary, plecy łapy, kaptury:

 

British_Buldog.jpg

 

British_Buldog2.jpg

 

British_Buldog3.jpg

 

British_Buldog4.jpg

 

British_Buldog5.jpg

 

British_Buldog6.jpg

 

Niestety David zmarł nagle 18 maja 2002 roku na atak serca podczas wakacji w Invermere w Kolumii Brytyjskiej. Miał 39 lat. Sekcja zwłok wykazała, że jego przeszłość sterydowa mogła odegrać pewną rolę w jego śmierci, jednak niema pewności co było przyczyna nagłego zgonu. Jest oczywiste, że stres, poważne obrażenia, a także używanie narkotyków miało swoje piętno na zapaśnika. Bruce Hart (członek słynnej kanadyjskiej wrestlarowej rodziny Hart) z którym współpracował British Bulldog twierdził "Davey zapłacił cenę za stosowanie steroidowych koktajlów i hormonów wzrostu człowieka".

 
Jako ciekawostkę kulturystyczną dodam iż, w 1999 roku Smith stworzył krótkotrwały Tag Team z niemieckim zapaśnikiem - były znakomity kulturysta „ pro” - Achim Albrecht  o nazwie "Europejski Sojusz".
 

 

 
 
 
DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!
Niech będzie z Wami siła i honor!