Za nami już pierwsza runda, czyli prejudging. Atmosfera w hali Orleans Arena w Las Vegas mocno rozgrzana przez dwóch odwiecznych rywali, którzy od 2012 roku toczą zażarty bój ze sobą.

 

Kai Greene w 2012 i 2013 klasyfikowany zawsze na drugim miejscu, tuż za plecami Phil'a Heath'a - potrójnego Mr.Olympia (2011 - 2013). Rywalizacja na Mr.Olympia między tymi zawodnikami zawsze stoi na najwyższym poziomie, decydują detale i dyspozycja dnia. Do tej pory współzawodnictwo między Phil'em i Kai'em przebiegała w spokojnym tonie, tym razem już na konferencji prasowej zawrzało między nimi. 
 
Całość konferencji możecie obejrzeć w tych materiałach:
 

 

 

 

 Fragment gorącej wymiany zdań miedzy Kai'em i Phil'em:

 

 

 

zawody_Olympia_2014.jpg

 

Na pierwszych porównaniach też doszło do przepychanek miedzy chłopakami, takiej sytuacji na Mr.Olympia nie przypominam sobie:

 

 

Kai_Greene_Phil_Heath_bojka.jpg 

 
Widać, że ci zawodnicy nie pałają do siebie miłością, jeden drugiego prowokuje, chociaż uważam, że to Phil nie wytrzymuje ciśnienia i daje się podpuszczać Kai'owi. Nie wiem kto wygra, jedno jest pewne - będzie ciekawie, finały już dzisiaj w nocy. Tymczasem zapraszam na materiał z pierwszego dnia zawodów kulturystyki open:
 
 

 

Jeśli kibicujecie Kai'owi, lub po prostu chcecie zobaczyć fajną motywację, to zapraszam do tego filmiku: