Dzisiaj bitwa między Sergio Oliva Jr. vs. Sergio Oliva Seniorem.

 

Muscle Contest, czyli bitwy (rywalizacje) mięśniowe, to nowy cykl artykułów w których będziemy konfrontować dwie osobistości świata kulturystycznego. Będziecie mogli zobaczyć i ocenić, kto prezentuje lepsze umięśnienie konkretnej partii lub całej sylwetki, oraz zaobserwujecie jak zmieniała się ich budowa ciała z biegiem lat. Porównywać będziemy kulturystów współczesnych, ale też nie zabraknie zestawienia "starych gwiazd" z "młodymi wilkami". Mam nadzieję, że cykl Muscle Contest będzie cieszył się dużą popularnością i będzie stałym punktem portalu. Oceniajcie i piszcie, kto jest lepszy w danej pozie, z którą sylwetką bardziej się utożsamiacie?

 
A wiec czas na bitwę Muscle Contest:

 
Dziś naprzeciw siebie staną:
 
Sergio Oliva Jr. (syn sławnego Sergio Olivia), urodzony 20 października 1984 roku w Chicago, wzrost 183 cm, waga w sezonie 102 kg, poza sezonem 118 kg. Po raz pierwszy pojawił się na scenie w 2008 roku w wadze ciężkiej na zawodach NPC Southern USA Bodybulding Championschips, gdzie zają drugie miejsce i zakwalifikował się na Nationals. Następnie był w pierwszej piątce podczas NPC Jr. National Bodybulding Championschips w 2009 roku! 
 
vs.
 
Sergio Oliva, urodzony 14 lipca 1941 na Kubie. Wzrost 177 cm,  waga w sezonie 109 - 111 kg, waga poza sezonem 120 kg. 3 - krotny zwycięzca zawodów Mr. Olympia w latach 1967−1969. Jeden z najbardziej charyzmatycznych kulturystów w historii tej dyscypliny. Absolutny czempion kulturystki II połowy lat 60. XX w.
 
Sergio Oliva senior to wielka osobowość kulturystyki, do legendy przeszły już jego wielkie bicepsy, które mierzyły 54 cm, oraz jego pozy w których demonstruje swoje ramiona - wielkie jak konary dębu. Jego syn Sergio Oliva Jr. zaczyna dopiero swoją przygodę z bodybuildingiem, ale już teraz zapewnie czuje na plecach ciężar legendy swojego taty. Czy dorówna znanemu ojcu? Czy może osiągnie więcej? Czy zapisze piękną kartę w historii kulturystyki,? Czy posiada takie predyspozycje, aby wygrywać z najlepszymi? Czas pokaże, na razie zapraszam na konfrontację sylwetek obu panów.
 
Sergio Oliva Jr. vs. Sergio Oliva 
 
 Sergio_Oliva_Jr_vs_Sergio_Oliva.jpg
 
Sergio_Oliva_Jr_vs_Sergio_Oliva_1.jpg
 
Sergio_Oliva_Jr_vs_Sergio_Oliva_4.jpg
 
Sergio_Oliva_Jr_vs_Sergio_Oliva_5.jpg
 
Sergio_Oliva_Jr_vs_Sergio_Oliva_7.jpg
 
Sergio_Oliva_Jr_vs_Sergio_Oliva_10.jpg
 
Sergio_Oliva_Jr_vs_Sergio_Oliva_8.jpg
 
Sergio_Oliva_Jr_vs_Sergio_Oliva_11.jpg