Mr. i Ms. Muscle Beach to coroczna impreza organizowana w mecce kulturystyki.

 

Co roku na początku lipca w mecce kulturystyki, czyli na kalifornijskiej plaży Muscle Beach (miejsce to uznaje się jako najważniejsze w rozkwicie kulturystyki) w Los Angeles odbywają się zawody o tytuł Mr. i Ms. Muscle Beach 2015. Zawody mają charakter czysto amatorski i przebiegają w bardzo luźnej atmosferze. Do tego stopnia, że niektórzy zawodnicy i zawodniczki prezentują mocno "plażową formę". Ale przecież chodzi tu przede wszystkim o dobrą zabawę i promowanie zdrowego stylu życia.  Zawody organizowane i prowadzone są przez pasjonatów kulturystyki Joe Wheatley i John Balik.
 
Mr_i_Ms_Muscle_Beach_20155.jpg
 
Muscle_Beach_20156.jpg
 
Na te zawody oczywiście zjeżdżają się największe gwiazdy oldchsoolowej kulturystyki, aby znowu poczuć atmosferę jaka towarzyszyła im, gdy sami trenowali w tym miejscu i startowali w zawodach. W tym roku gośćmi Mr. i Ms. Muscle Beach 2015 byli takie legendy kulturystyki, jak Don Howorth, Gene Mozee, Greg Pettis, Rich Piana.
 
Mr. i Ms. Muscle Beach 2015 można było uczestniczyć w następujących kategoriach, męska kulturystyka, męska sylwetka, bikini i figura, wszystko w różnych kategoriach wiekowych. Zawodnicy zjechali się z różnych zakątków Stanów Zjednoczonych i świata.
 
Oto ich krótka prezentacja:
 

 

 

Skrót imprezy, poczujcie tą atmosferę:

 

 

Jednym z najważniejszych momentów tej imprezy było uhonorowanie wybitnego kulturystę za wkład w promowanie tego sportu i wzniesienie jego nazwiska do alei gwiazd Muscle Beach, czyli do Muscle Beach Hall of Fame. Zaszczytu tego w tym roku dostąpił 64 - letni Dany Padilla, więcej o nim tutaj.

 
Muscle_Beach_2015.jpg
 
Muscle_Beach_20152.jpg
 
Na zawodach Mr. i Ms. Muscle Beach 2015 było wielu dobrze przygotowanych zawodników, na uwagę jednak zasługuje Billy Robinson, który zwyciężył w kulturystyce.
 
Muscle_Beach_20154.jpg
 
Oto fragmenty tego co można było zobaczyć na Mr. i Ms. Muscle Beach 2015
 
Jack Scow, lat 64:
 

 
Moji Oluwa:
 

 
Bikini:
 

 
Wcześniej odbyły się na kalifornijskiej plaży Muscle Beach zawody Memorial Day, a jeszcze czekają nas wrześniowe Labor Day, a wszystko to w plażowej, luźnej atmosferze tak jak za dawnych czasów.
 
plaza_Muscle.jpg