Niesamowita siłaczka, która już w młodym wieku upodobała sobie podnoszenie ekstremalnych obciążeń.


Melody "buldożer" Melo to niezwykle silna dziewczyna, która upodobała sobie podnoszenie ekstremalnych obciążeń. Ma zaledwie 17 lat i startuje z powodzeniem z trójboju siłowym. Jej wyniki są naprawdę imponujące i przedstawiają się następująco: martwy ciąg: 215 kg, przysiad: 190 kg, wyciskanie leżąc: 113 kg.

Podnosić ciężary zaczęła już w wieku 12 lat, od razu zakochała się w tym sporcie, mimo iż rodzice niezbyt przychylnym okiem patrzyli na jej nowe hobby. Jednak widząc wielkie chęci Melo do "żelaznego sportu" zaakceptowali szybko jej nietypowe zainteresowanie.Od pierwszego treningi minęło już prawie 5 lat i w tym okresie uczestniczyła w wielu lokalnych konkursach trójbojowych, również często zapraszana jest do radia RX Muscle, gdzie swoją osobą i autorytetem przekonuje inne młode osoby do dźwigania ciężarów oraz wypowiada się na różne tematy żywieniowe. Dave Palumbo widząc w niej potencjał wziął ją pod swoje "skrzydła" i układa jej dietę oraz treningi.

Typowy dzień Melo zaczyna się o 6 rano, zjada śniadanie zwykle jest to owsianka i porcja suplementów. 7.24 szkoła a wieczorem  "walka z żelastwem". Często na siłowni pokazuje technikę facetom, którzy widząc jakie ciężary dźwiga obdarzają ją wielkim szacunkiem i posłuchem.

W przyszłości Melody chce zostać kulturystką, i jako najmłodsza kobieta zdobyć kartę PRO.