Co robisz ze swoim życiem? Co do cholery robisz ze swoim życiem? Czy Ty w ogóle żyjesz? Czy może żyjesz pierdoloną przeszłością i rozpamiętujesz przeszłe wydarzenia? Czy może żyjesz przyszłością i marzysz o wielkich osiągnięciach?

 

Czy kiedykolwiek czułeś, że naprawdę żyjesz? A może to były tylko wyobrażenia?
 
Powiem wam coś. Nie ma czegoś takiego jak „wczoraj”. Nie ma czegoś takiego jak „jutro”. Te dni nie istnieją! Otrząśnij się z otaczającej Cię iluzji bezpieczeństwa, iluzji otaczających Cię przedmiotów, które są tylko wytworem czyjejś wyobraźni. Otrząśnij się z kłamstw, którymi jesteś karmiony!
 
Liczy się tylko to co jest „TUTAJ I TERAZ!”
Przestań marzyć i zacznij naprawdę żyć. A jeśli nadal marzysz to zacznij działać aby te marzenia stały się rzeczywistością!
Zacznij w tym miejscu gdzie jesteś obecnie „TUTAJ I TERAZ!”.
Zacznij natychmiast! Jeżeli czegoś pragniesz, zacznij robić coś, co przybliży Cię do tego celu już teraz!
 
Gdzieś na świecie, w innym miejscu lecz w tym samym czacie, jest ktoś, kto właśnie spełnia swoją misję. Jest skupiony na tym co robi. Jest silny i odważny. Jest wytrwały. Pomimo wielu przeciwności losu idzie wciąż naprzód!
 
Mówi do siebie: „To jest mój czas! To jest mój pierdolony czas i zrobię wszystko aby osiągnąć swój cel, choćby nie wiem co! Zrobię wszystko aby moja rodzina miała co jeść... Zrobię wszystko aby moje dzieci były naprawdę szczęśliwe! Jestem silny, odważny i wytrwały! Wiem, że stać mnie na to, aby to stało się rzeczywistością! Jestem nieustraszony, uzbrojony w wiarę i nadzieję. Wiem, że mogę to zrobić teraz!”
 
I gdzieś na świecie, w chwili obecnej, jest osoba, która pomimo że urodziła się w gorszych od Ciebie warunkach, to jest silna i odważna! Ten ktoś jest skupiony i zdeterminowany aby jego życie było lepsze właśnie teraz!
 
Gdzieś na świecie jest osoba, która robi wszystko, aby zdobyć tę kobietę, która zawładnęła jego sercem i umysłem. Jest skupiona całkowicie na niej i darzy ją prawdziwą, szczerą miłością właśnie teraz!
 
A czy w Twoim życiu jest ktoś kogo kochasz? Czy TY w ogóle kochasz? Czy w ogóle masz jakąś pasję? Czy masz na jakimś punkcie pozytywną obsesję? Czy wiesz, że gdzieś na świecie jest ktoś, kto właśnie w tym momencie, pomimo że ma mniej pieniędzy niż Ty, mniej doświadczenia niż Ty, jest słabszy od Ciebie, nie ma nawet tylu okazji co Ty... Jest ktoś, kto właśnie w tym momencie działa na rzecz lepszego życia? Jego wizja jest jasna. Jego cel jest jasno określony. Właśnie w tym momencie ten ktoś staje się czymś więcej niż jest w chwili obecnej! Staje się mądrzejszy! Staje się silniejszy! Ktoś, gdzieś na świecie, właśnie w tym momencie osiąga swój życiowy sukces!
 
„Tykanie zegara wypełnia chwile szarego dnia
Marnujesz i trwonisz godziny, które otrzymałeś
Okopujesz się na kawałku ziemi w rodzinnym miasteczku
Czekając na kogoś lub coś, kto pokaże ci drogę

Masz dość leżenia w promieniach słońca
Zostajesz w domu, by oglądać deszcz
Jesteś młody, a życie jest długie
I masz trochę czasu do zabicia dzisiaj
Pewnego dnia odkryjesz,
Że właśnie minęło dziesięć lat
Nikt nie powiedział ci, kiedy biec,
Przegapiłeś sygnał na start

Więc biegniesz i biegniesz, by zrównać się ze słońcem
Lecz ono zachodzi
Pędzi wokoło, by znów ukazać się za tobą
Właściwie to słońce jest takie samo, ale ty jesteś starszy
Masz krótszy oddech i z każdym dniem zbliżasz się do śmierci

Każdy rok staje się krótszy,
Nigdy nie wydaje się znaleźć czasu...”
 
 
Zacznij więc działać już teraz! Zrób cokolwiek!
 
- Zabierz psa na spacer i pobiegaj z nim, a poczujesz jego wdzięczność!
 
- Podoba Ci się jakaś dziewczyna w pobliskiej kawiarni? Idź tam w tej chwili i powiedz jej, jak bardzo Ci się podoba! Powiedz jej, że z całego serca życzysz jej jak najlepiej i że chciałbyś ją bliżej poznać! Kto wie? Może akurat ta dziewczyna da Ci najpiękniejsze chwile w Twoim życiu?
 
- Namaluj coś!
 
- Napisz coś!
 
- Czekasz z postanowieniami noworocznymi na najbliższy rok? Zacznij wprowadzać je w życie już teraz!
 
- Posprzątaj swój pokój, napraw coś!
 
- Masz przyjaciela lub inną osobę, na której bardzo Ci zależy? Weź do ręki telefon i zadzwoń do niej w tej chwili! Powiedz jej, że jest dla Ciebie kimś ważnym, że jesteś jej wdzięczny za wiele rzeczy!
 
- Planujesz od jutra zapisać się na siłownię? Zacznij trening już teraz w swoim domu! Zrób pompki, zrób przysiady! To już jest działanie!
 
- Jest gdzieś ktoś, kto Cię kiedyś skrzywdził lub zranił? Weź kartkę i długopis, napisz do tej osoby list, że wszystko jej wybaczasz i że życzysz jej wszystkiego co najlepsze!
 
Posłuchajcie przyjaciele co mam wam do przekazania, nikt tak naprawdę nie dał nam gwarancji, że jutrzejszy dzień w ogóle nadejdzie. Mówiąc: „Zrobię to jutro!” równie dobrze możesz powiedzieć „Zrobię to za 4 lata!”. Dlatego tak ważne jest aby BYĆ, CZUĆ i DZIAŁAĆ w chwili obecnej! Jeżeli chodzi o przeszłość, to wczorajsze dni tak naprawdę nic nie znaczą. One istnieją tylko w Twoim umyśle, są po to abyś uczył się na błędach, wyciągnął wnioski i działał „TUTAJ I TERAZ”, we właściwy w danym momencie sposób!
 
Naucz się tej frazy: „Jestem silny i odważny! Zrobię to teraz!”
 
Najszczęśliwsi, najwięksi ludzie sukcesu na świecie wybierają właśnie tę drogę, nie czekają na zrobienie czegoś później. Oni troszczą się o swoje interesy właśnie „teraz”. Nie usłyszysz od człowieka sukcesu, od sportowca najwyższej klasy: „Ooch zajmę się tym w następnym tygodniu. Teraz chcę obejrzeć nowy odcinek mojego ulubionego serialu.”
 
Nie usłyszysz od zdeterminowanego i wytrwałego kulturysty: „Pójdę na trening w następnym tygodniu.”
 
Mamy na tym świecie tylko jedno życie, jedną szansę. Musimy sprawić aby nasze życie było warte.
 
Nieśmiałość, słabość, lenistwo, obżarstwo są postrzegane jako żałosne cechy i dlatego muszą zostać zminimalizowane, a najlepiej całkowicie wyeliminowane.
 
Wybuchnij tak jak jest to tylko możliwe. Zmotywuj się i zacznij ekscytować ludzkim życiem tak, jak jest to tylko możliwe. Porzuć styl życia, który obecnie prowadzisz i zacznij żyć takim życiem, o jakim zawsze marzyłeś.
 
Stań się prawdziwym łowcą. Zdobywcą.
 
Wykształć w sobie siłę, odwagę, determinację, współzawodnictwo, niezłomność, pozytywność i miłość ponad wszystko.
Wszystko czego potrzeba aby zostać zwycięzcą, to zmienić swój sposób myślenia. Zmień swoje myślenie, a odmienisz swoje życie.
 
W życiu liczą się tylko dwie zasady: Bądź silnym. Bądź odważnym.
 
Zamiast przechodzić przez życie i czekać aż umrzeć, zacznij żyć pełnią życia. Życie nie polega na tym aby żyć w biurowcu z ludźmi, którzy nie mają żadnej wizji, żadnej ambicji ani serca. Takie życie jest dla niewolników. Od tej chwili przestajesz być niewolnikiem i bierzesz życie w swoje ręce.
 
Swoje dotychczasowe życie prowadziłeś beztrosko, teraz nadszedł czas abyś ruszył się z miejsca i zaczął działać właśnie teraz!
 
Jesteś ŻYWY!
Uwolnij swój umysł! Przełam kraty i wydostań się z otaczającego Cię więzienia!
Zacznij w końcu żyć swoim cudownym życiem!
...bo jeśli nie zrobisz tego właśnie teraz, to kiedy to zrobisz?

Zapraszam do działu Strong & Brave, gdzie będziecie mogli śledzić moją filozofię old schoolowej kulturystyki, jak i wszystko, co chcę Wam przekazać. 
 
BĄDŹ SILNY. BĄDŹ ODWAŻNY.