Kai Greene jako - zawodowy mistrz świata naturalnych kulturystów, artysta, model erotyczny, skrzywdzony przez trudne dzieciństwo.

 

Kai L. Greene (ur. 12 lipca 1975 w Brooklynie w Nowym Jorku), obecnie czołowy zawodowy kulturysta świata. 
 
Mr.Olympia: 2009 - 4 miejsce, 2011 - 3 miejsce , 2012- 2 miejsce, 2013 - 2 miejsce.
AC: 2009 - 1 miejsce, 2010 – 1 miejsce. 
New York Pro: 2011 – 1 miejsce; to wszystko o nim już doskonale wiemy, a to Kai Greene jakiego jeszcze nie znacie:
 
Zawodowy mistrz świata naturalnych kulturystów
Mając 19 lat zdobył kartę zawodowego naturalnego kulturysty i 1996 roku zdobył tytuł Pro Natural World − fed. WNBF.
 
Kai_naturalny1.jpg
 
 
Kai_naturalny22.jpg
 
Kai_naturalny4.jpg
 
Kai artysta
Kai Greene uważa, że zajął się kulturystyką przez wzgląd na zamiłowanie do sztuk wizualnych, zawsze chciał zostać artystą. Jego dwie pasje sztuka i kulturystyka mogły się uzupełniać. Kai traktował swoje ciało jak model który za pomocą ciężarów i siłowni może doprowadzić do perfekcji. Jego artystyczne zacięcie widoczne jest dzisiaj na scenie w oryginalnym pełnym ekspresji pozowaniu.
 
 
Kai_artysta2.jpg
 
 

 
Model erotyczny
W roku 2006 wystąpił w dwugodzinnym filmie (film swoich odbiorców miał znaleźć głównie wśród homo-i biseksualnych mężczyzn) wytwórni Dynamite Studios pt. "As Big As It Gets", w którym zaprezentował swoją sylwetkę pozując jako model erotyczny.
 
Kai_erotyka1.jpg
 
Kai_erotyka2.jpg
 
Kai_erotyka4.jpg
 
Kai_erotyka5.jpg
 
W 2010 roku, wraz z kulturystą Toney'em Freeman'em, wystąpił gościnnie w niezależnej, wąsko dystrybuowanej komedii o tematyce LGBT (skrót odnoszący się do lesbijek, gejów, osób biseksualnych oraz osób transgenderycznych jako do całości ) "My Guaranteed Student Loan", wcielając się w postać striptizera.
 
Trudne dzieciństwo
Greene zawsze podkreśla iż jego dzieciństwo (jako sześcioletni chłopiec musiał opuścić dom rodzinny) i wczesne dorastanie w dzielnicy Brooklynu było bardzo ciężkie. W wieku sześciu lat przydzielony został mu opiekun prawny. Kai znaczną część okresu swojego dojrzewania spędził w rodzinach zastępczych.
Gdy uczęszczał do siódmej klasy szkoły podstawowej, na lekcji angielskiego został zauważony przez nauczyciela, który zaproponował mu występ w konkursie dla młodocianych kulturystów oraz korzystania ze sportu jako narzędzia zmiany zachowania.
 
Kai_dziecinstwo.jpg
 
 
Niech będzie z Wami siła i honor !