KAI GREEN WYGRYWA ! ROBERT 10-ty.

Witam !! Obejżałem Arnolda i musze powiedzieć, że poziom bardzo wysoki !

Jednak nie mogę do końca zgodzić się z decyzją sędziów Phill Heath wydawał mi się w Finałach trochę lepszy przegrał o 5pkt więc minimalnie.

Na początek powiem, że bardzo ucieszyłem się z wygranej Piotrka nad Jonniem Sergiejem i Terekiem.

Dokładnie tak typowałem liczyłem, na wygraną z Melvinem ale niestety brakło masy nóg i wydaje mi się, że to jest teraz największy problem naszego reprezentanta ! Kiedy włączyłem  film z pierwszych porównań to zaszokował mnie Phill ! doskonała forma jego sylwetka do złudzenia przypomina mi Ronniego tylko jest lepsza Phill nie ma wydętego brzucha jak Ron i przegromne bary i łapy ! Myślę, że to ktoś kto jest w stanie powtórzyć wyczyn RONNIEGO.

KAI GREEN - Ogromna masa i bardzo dobra jakość myślę, że ogromne nogi i bardzo mocno docięte miały tutaj największe znaczenie Jednak w mojej opinii Kai jest mało estetyczny i jego budowa mi się nie podoba.

Dexter Jackson - Bez wątpienia mój ulubieniec ! BLADE był w formie ale niestety musiał ustąpić miejsca  Branczowi myślę że wygrał on nogami zwłaszcza tyłem i łydką.

Branch Warren - kompletny ostro wyżyłowany no i te obłędne nogi ! Branch musi poprawić jeszcze separację do Olympii jeszcze czas.

Toney Freeman - tak ten facet zyskał u mnie niesamowity respect 2 tygodnie temu na phenix był jeszcze przylany i nie gotowy. Ale gdy wyszedl do pierwszych porównań to mnie zaszokował !! OGROMNY CIĘŻKI była jeszcze woda pod skórą ale Toney był obłędny 5 pozycja jak najbardziej zasłużona !!!!

Ronny Rockel - Tak piękne proporcje i bardzo estetyczna sylwetka ! ucieszyłem się z tego, że wpadło mu TOP 6. Musi popracować nad plecami ich docięciem i wielkością myślę, że również słaba prezentacja swojej sylwetki jest do poprawy.

Roelly WInklaar
-  To zawodnik o którym również chciałem napisać było wokół niego bardzo gorąco ale zauwżyłem kilka rzeczy; Łapy na miarę zawodowca Barki oraz nogi również jednak co do Pleców ciągle są na poziomi Amatora no i przede wszystkim musi bardzo intensywanie pracować nad pozowaniem prezentacją swojej sylwetki.

Poniżej tabela wyników : 

Końcowa tabela:

I kilka fotek TOP 6 

Zwycięzca Kai Green

 

 

Phill Heath miejsce II

 


 

Branch Warren miejsce III
 

Dexter Jackson miejsce IV

Toney Freeman miejsce V

Ronny Rockell miejsce VI