Długowieczny Jim wpisany do Księgi Rekordów Guinness'a.

 

Jim Arrington, (urodzony 1932 roku) mający 83 lata stał się najstarszym czynnym kulturystą na świecie i został niedawno wpisany do Księgi Rekordów Guinness'a. 
 
Jim_Arrington1.jpg
 
Jim rozpoczynał swoje treningi w latach 50-tych na Kalifornijskich plażach Muscle Beach, tam gdzie wtedy i zresztą do dziś to miejsce uznaje się jako mecca kulturystyki. Widział na scenie największych z okresu "Golden Age of Bodybuilding", jak John Grimek, Clarense Ross czy Steve Reeves. Był świadkiem rozkwitu kulturystyki w poszczególnych dekadach i narodzin wielu gwiazd tego sportu. 
 
Jim Arrington, to człowiek pełen pasji zakochany w kulturystce, która jest jego prawdziwym stylem życia. Wielu na pewno może mu pozazdrościć wytrwałości i tego "czegoś" co ciągle pcha go na trening. Jim mimo wieku zachował młodzieńcze podejście do życia, widać to, kiedy trenuje i pozuje na scenie. Jest on dowodem tego, że wiek, to tylko liczba.
 
Jim mieszka w Kalifornii i startuje tam w zawodach, które odbywają się na plaży Muscle Beach w miejscu prawdziwego kultu. Można go podziwiać na któryś z eventów jak: Memorial Day w czerwcu, Mr. i Ms. Muscle Beach w lipcu lub Labor Day we wrześniu.
 
Jim_Arrington2.jpg
 
Osobiście w 2012 roku miałem przyjemność zrobić z Jim'em Arrington'em wywiad, który możecie tutaj przeczytać. Nawet nie podejrzewałem, że kiedyś on nabierze takiego znaczenia dla mnie, przecież on jest najstarszym czynnym kulturystą na świecie. 
 
Jim_Arrington4.jpg
 
Oto, jak wygląda 83-letni Jim Arrington na scenie:
 
 
Jim Arrington trenuje z Rich Pianą: