Silny, mięsisty, pełen szczegółów, tak to Wolverine.

 

Hugh Jackman, to już 46 - letni artysta, który należy do grupy aktorów najbardziej nas interesujących, czyli umięśnionych i atletycznych, po prostu chodzących na siłownie. Dzięki swojej fizyczności, którą podtrzymuje już od wielu lat, mógł po raz kolejny wcielić się w superbohatera Wolverine w filmie "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie" z 2014 roku. Bohatera tego gra już od ponad 15 lat i jest to rekord w całej branży Hollywood.
 
Hugh_Jackman2.jpg
 
W ostatnich latach namnożyło nam się ról w których potrzeba bardzo umięśnionych aktorów i Jackman'a można na równi ustawić z takimi osobami jak: Chris Hemsworth (Thor), Jason Momoa (Conan Barbarzyńca 3D), Henry Cavill (Człowiek ze stali), Ryan Reynolds (Green Lantern), Chris Evans (Kaptain America) każdy z nich posiada piękną umięśnioną i estetyczną sylwetkę.
 
Hugh Jackman przez lata treningów osiągnął świetną sylwetkę, mięsistą, pełną szczegółów i żył. Nie przeładowaną mięśniami, lecz bardzo harmonijną, estetyczną i z wąską talią. Hugh posiada też dużą siłę, co pokazał w filmie z listopada 2014, podnosząc 198 kg dwa razy z małą pomocą, zobaczcie sami:
 

 
 
Tylko nogi pozostawiają dużo do życzenia:
 
Hugh_Jackman.jpg