Już jutro w Atlas Arenie, w Łodzi odbędzie się druga edycja FAŁ.

Przed tą galą było wiele spekulacji, kontrowersji, domysłów oraz plotek. Jutrzejszy dzień powinien zweryfikować prawdę, a właściwie wydarzenia, które będą miały miejsce w ringu, w Atlas Arenie. Na gali wystąpi wielu uznanych zawodników, jednak najbardziej wyczekiwanym pojedynkiem z pewnością jest walka wieczoru, w której rękawice skrzyżuje były zawodnik UFC, a mianowicie Tomasz Drwal (17-4-1) oraz Brazylijczyk Leonardo Nascimento (8-7-2). Tomek z pewnością da z siebie wszystko, aby udowodnić fanom, że jego dwie ostatnie porażki, to potknięcia, które nie powinny mieć miejsca, więc zapowiada się bardzo ciekawe widowisko. 

Występujący w kolejnej walce Michał Kita (10-5) również ma coś do udowodnienia swoim sympatykom po ostatnim bardzo słabym występie na gali Bellator 31, gdzie został w banalny sposób poddany omplatą przez Dava Herman'a. Nie ma on jednak łatwego zadania, ponieważ przyjdzie mu się mierzyć z dużo cięższym oraz pokaźniejszym przeciwnikiem, Konstantinem Gluhovem (14-6), który w ostatnim czasie znacznie przybrał na wadze.

Tak więc jutrzejszy dzień będzie gratką dla prawdziwych fanów MMA i z pewnością każdy, kto wybierze się na galę nie będzie żałował! W Łodzi odbędzie się prawdziwe sportowe SHOW! Tego możemy być pewni...

 

Walka wieczoru:

Tomasz Drwal vs. Leonardo Lucio Nascimento 

Główna karta:

Michał Kita vs. Konstantin Gluhov 
Paweł Ostasz vs. Jakub Boczek 
Jordan Błoch vs. Tomasz Kloc 
Igor Kołacin vs. Grzegorz Połowniak 

Polska vs. Litwa:

Paweł Pawlak vs. Matas Stebuliauskas
Bartosz Kopera vs. Darius Mikuzis
Marcin Bandel vs. Andrius Liudvinavicius 

Pozostałe:

Grzegorz Guzek vs. Paweł Szczepełski 

K-1:

Sylwia Juśkiewicz vs. Monika Witkowska 

Submission Fighting:

Paweł Błachowicz vs. Filip Sadowski