Syn znanego Bolo Yeung'a, który kontynuuje tradycje ojca.

 

Chyba większość z Was kojarzy Bolo Yeung'a (ur. 1946 w Kantonie)? Dla przypomnienia, to kultowa postać, którą znamy gównie z dwóch filmów, "Wejście Smoka" z 1973 roku, gdzie grał obok Bruce Lee i "Krwawego sportu" z 1988 roku, gdzie wcielił się w złego bossa z którym rozprawia się Jean-Claude Van Damme. Obie role przysporzyły mu sławę na wiele lat.
 

 

Bolo_Yeung.jpg

 
Bolo Yeung odznaczał się bardzo charakterystyczną budową ciała, masywną, nabitą z unikatową klatką piersiową, co w połączeniu ze świetnymi umiejętnościami sztuk walki w tym Tai - Chi dawało piorunujący efekt w filmach w których grał. Przed tym jak został znanym aktorem zwyciężał w zawodach kulturystycznych w Hong Kongu. 
 
Mało kto wie, że Bolo ma syna David'a (ur. 1974 w Hongkongu), który podąża ścieżką znanego ojca. Jest kulturystą i aktorem. Jako personalny trener, zajmuje się zawodnikami NBA, NFL a także MMA. Jego budowa ciała bardzo przypomina sylwetkę ojca, zwłaszcza kiedy jeszcze uprawiał kulturystykę. A ruchowo i sprawnościowo też można dopatrywać się podobieństw. David Yeung już od małego uprawiał różne sztuki walki i brał udział w turniejach. Kulturystyką zainteresował się w wieku 12 lat. W wieku 18 lat wyemigrował do USA. W 1998 roku wygrał bardzo prestiżowe zawody Mr.California. Jego popularność wzrastała. W 2003 roku zakończył karierę kulturysty i zajął się aktorstwem, a także został personalnym trenerem gwiazd sportowych. W 2011 powrócił na scenę w kategorii męska sylwetka. Czy syn dorówna ojcu? Być może nie będzie już tak znany jak Bolo, są przecież inne czasy i oczekiwania, to jednak David kontynuuje zainteresowania ojca, który zapewne jest z niego dumny.
 
David Yeung kompilacja:
 

 
 
David Yeung kulturysta:
 

 

 

David_Yeung1.jpg

 

David_Yeung2.jpg

 

David_Yeung4.jpg

 

David_Yeung5.jpg

 

David_Yeung6.jpg

 

David_Yeung8.jpg

 

David_Yeung9.jpg

 

David_Yeung10.jpg

 

c546e_David_Yeung11.jpg

 

David_Yeung12.jpg

 

 David_Yeung15.jpg

 

David_Yeung16.jpg

 

David_Yeung18.jpg

 

Zapraszam na jego fanpage:

https://www.facebook.com/david.yeung.5?ref=ts&fref=ts

 i jego youtube:

https://www.youtube.com/user/teamdavidyeung/videos