FITNESS AUTHORITY EXTREME NAPALM !! 

Witam dziś pragnę przetestować dla was ostatnio bardzo popularny Stack kreatynowy jakim jest EXTREME NAPALM!

 

 

 

Na początek sprawdzimy co producent mówi na temat produktu:

 

Jeśli szukasz napoju przedtreningowego, który pomoże ci dać z siebie wszystko na siłowni i nastroi cię do walki z żelastwem, to właśnie znalazłeś. Aktywatory produkcji tlenku azotu, kreatyna i stymulanty dadzą ci energię, poprawią waskularyzację i powiększą mięśnie. Xtreme Napalm® da ci motywację do pójścia na siłownię i zmierzenia się z ciężarami! W odróżnieniu od innych boosterów NO dostępnych na rynku, nasz zawiera zestaw antyoksydantów, które są niezbędne przy przyjmowaniu stymulantów NO, ze względu na ich oksydacyjny wpływ na komórki w ciele człowieka. Teraz możesz mieć ciągłą pompę, intensywne treningi, których pragniesz a jednocześnie chronisz organizm przed wolnymi rodnikami będącymi produktem ubocznym aktywacji tlenku azotu.

 

Czemu powinieneś postawić na Xtreme Napalm® firmy Fitness Authority? Ponieważ on działa! Jeśli potrzebujesz energii i motywacji na siłowni to ten produkt jest dla ciebie. Jego specjalnie dobrane składniki pomogą ci w przeprowadzeniu intensywnych treningów, oraz pomoże zwiększyć obciążenia, co w efekcie doprowadzi do zwiększenia masy mięśniowej. Twoje ciało będzie napompowane krwią pędzącą do komórek mięśniowych i dostarczającą tak potrzebnych składników odżywczych. Nie stosowaliśmy cukrów, więc możesz być spokojny o poziom tkanki tłuszczowej. Od kreatyny aż po naszą unikalną mieszankę antyoksydantów, stosowaliśmy tylko surowce najwyższej jakości. Nie znajdziesz produktu lepszego niż Xtreme Napalm®; to suplement naprawdę unikalny pośród stacków przedtreningowych i suplementów zwiększających objętość komórek mięśniowych.

 

Xtremalne Skupienie

W kulturystyce wielką rolę odgrywa mózg.. Wysiłek fizyczny, predyspozycje genetyczne, ciężko wypracowane mięsnie? To oczywiste składowe sukcesu na siłowni. Ale bez tego specyficznego stanu umysłu, bez żelaznego skupienia i zdolności do wyzwalania intensywności niezbędnej do dramatycznej poprawy sylwetki nigdzie nie zajdziesz. Taki los kulturysty. Im większy i bardziej doświadczony jesteś tym trudniej o dalsze postępy.

Potrzebujesz produktu, który sprawi, że poczujesz nowe życie na siłowni. Czegoś, co sprawi, że nie będziesz się mógł doczekać kolejnego treningu. Chcesz większej siły, lepszej pompy – to właśnie da ci owoc naszej pracy..

Nadchodzi Xtreme Napalm®. Skupienie, intensywność, siła i niewiarygodna pompa. W jednym produkcie, Napalm®, zawarliśmy remedium na wszystkie twoje potrzeby treningowe. Od dziś nic na siłowni nie będzie już takie samo.

 

 Ultimate NO Complex

Najpierw omówmy Ultimate NO Complex, unikalną mieszankę argininy AKG. Mieszanka ta ma na celu maksymalizację wydzielania tlenku azotu. Tlenek azotu to wolna forma gazu wytwarzanego w organizmie i służącego do komunikacji pomiędzy komórkami. Dobrze znanym faktem jest to, że tlenek azotu daje fantastyczną pompę. Z tego powodu jest bardzo ważny dla sportowców, ponieważ zwiększony przepływ krwi pozwala dostarczyć więcej składników odżywczych do mięśni a wiec pozwala im lepiej rosnąć pod wpływem treningu.

Jednym z głównych czynników ograniczających nasza wydolność na treningach jest niedobór tlenu i bogatych weń składników odżywczych. Ultimate NO Complex może pomóc ci w szybszym tempie wpompować tlen i energetyczne składniki odżywcze, dzięki czemu twoje mięśnie mogą zostać poddane większemu obciążeniu. Ultimate NO Complex może też wywołać niezwykłą pompę i znacząco poprawić waskularyzację, co da ci pocięty i twardy wygląd.

Xtreme Volumizing Complex

Podczas gdy Ultimate NO Complex działa na rzecz zmaksymalizowania produkcji NO, Xtreme Volumizing Complex, stanowiący mieszankę jabłczanu trójkreatyny pomaga zwiększyć objętość komórek. Xtreme Volumizing Complex osiąga to pozwalając na zwiększenie ilości wody w komórkach mięśniowych.

Nie pomyl tego z nadmiarem wody pozakomórkowej, którym to terminem określa sie retencję wody pod skórą. Xtreme Napalm® skupia się na retencji wewnątrzkomórkowej, niczym magnes przyciągając wodę do wnętrza komórek mięśniowych. Dla kulturysty lub ciężarowca jest to ważne, ponieważ powiększone komórki mięśniowe poprawiają nawodnienie organizmu co daje poprawę tempa syntazy białek oraz pełniejszy wygląd

 

Xtreme Power & Focus Complex

Następny w kolejce jest Xtreme Power & Focus Complex. Ten unikalny kompleks składa się ze środków energetyzujących takich jak metyloksantyny. Te potężne składniki dadzą ci energię do szalonych treningów. Działają szybko pozwalając osiągnąć maksymalny poziom energii i siły, które trwają przez cały trening.

 

To potężne substancje wpływające na mózg i ułatwiające osiągnięcie niezbędnego skupienia. Pomogą ci osiągnąć stan mentalnej gotowości i umożliwią osiągnięcie maksymalnej sprawności treningowej także na poziomie neurologicznym. Ten kompleks wspomoże cię, dając ci idealne połączenie mózg-ciało, który pomoże ci podnieść treningi na zupełnie nowy poziom. Jednak nasza mieszanka to nie tylko stymulanty. To potężne substancje, które sięgną w głąb komórek mięśniowych i dadzą ci trwałą moc opóźniając proces męczenia się mięśni.

 

Antioxidant Complex

W przeciwieństwie do innych boosterów NO dostępnych na rynku, nasz produkt zawiera też mieszankę niezwykle istotnych przeciwutleniaczy. Tlenek azotu to substancja bardzo ważna dla ludzkiego organizmu. Jednak efektem ubocznym jego suplementacji jest nasilenie produkcji wolnych rodników. Wolne rodniki to cząsteczki uszkadzające komórki. Istnieje jednak sposób by je zwalczyć i bezpiecznie korzystać z możliwości, jakie daje nam tlenek azotu.

Antioxidant Complex zawarty w Xtreme Napalm® to mieszanka specjalnie dobranych, potężnych antyoksydantów takich jak wyciąg z zielonej herbaty, R-ALA, NAC i wyciąg z pestek winogron. Ta wyszukana mieszanka została stworzona specjalnie po to, by walczyć ze szkodliwym działaniem wolnych rodników, stanowiących produkt uboczny wytwarzania NO. Mówiąc krótko Antioxidant Complex pozwala ci korzystać z zalet znacznego podniesienia poziomu tlenku azotu w organizmie bez jakiegokolwiek zagrożenia dla zdrowia.

Electrolyte & Delivery Complex

Ta potężna mieszanka pomaga dostarczyć unikalny zestaw składników odżywczych zawartych w Xtreme Napalm® wprost do mięśni. Nie tylko wciąga je do komórek, ale także poprawia ich wykorzystanie. To innowacyjny system, który znacznie poprawiapompę, zasila organizm podczas ciężkich sesji treningowych, spowalnia odkładanie kwasu mlekowego, uzupełnia utracone elektrolity, poprawia wytrzymałość, dodaje energii i wypełnia mięśnie składnikami odżywczymi niezbędnymi do ich wzrostu. Wszystko, czego mogą zapragnąć kulturyści.

Xtreme Napalm® firmy Fitness Authority. Jedyny kompletny suplement, który na zawsze odmieni twoje treningi. Wypełniony substancjami energetyzujacymi, składnikami odżywczymi, antyoksydantami i dopalaczami mózgu.

Dawkowanie:

Zalecane spożycie: 1 miarkę produktu rozmieszaj w 250-300 ml zimnej wody. Spożyj na 30 minut przed treningiem.

Uwaga: Pij wystarczające ilości wody. Przed użyciem skonsultuj się ze swoim dietetykiem lub trenerem. Przechowywać z dala od dzieci. Podawać na zimno! Nie podawać cukrzykom, dzieciom i młodzieży.

 

Kilka słów ode mnie:

 

 

Bardzo się nam producent rozpisał i to dobrze rekomenduje swój produkt i muszę przyznać rację ! kiedyś już trochę stosowałem Napalm i stosuję go znów z tym, że teraz mam go całe opakowanie i mogę coś powiedzieć na ten temat !

Szokujące jest jego wchłanianie i pobudzenie jakie nam serwuje po wypiciu.

Zaczyna się od  "mrowienia na twarzy" bardzo przedziwne uczucie ma się wrażenie jakby cala twarz się kurczyła ! uczucie mija po chwili a po 15-30 minutach już działa i to nie mal od razu po trzecim dniu stosowania już bardzo mocno odczuwam jego działanie !

Coś konkretnego, bardzo poprawiła mi się siła wytrzymałość i pompa mięśniowa ! machnę 2 serie i juz mam mięśnie spuchnięte ! 

Bardzo ciekawym było to, że gdy zaczynałem stosować Napalm byłem delikatnie przeziębiony i myślę, że tutaj zadziałała formuła Antioxidant Complex ponieważ ja po 3 dniach byłem idealnie zdrowiutki a nie połknąłem nic co miałoby zwalczyć przeziębienie tylko NAPLAM.

po 8 dniach stosowania na wadze wskoczyło mi 1.5kg, a pobudzenie jest tak silne, że mam kłopoty ze spaniem ! jak wypijam o 17 to czasem mam nie złe problemy z zasnięciem ! 

Cholernie dobry suplement i bardzo go polecam !! oczywiście POST ten będzie zaktualizowany po miesiącu stosowania tego ustrojstwa! ale na dzień dzisiejszy to jest TO !!! OCENA 5 !!:)


 
 5/5
 

Wszystkim odwiedzającym portal przypominam, że powyższa opinia jest tylko i wyłącznie moim prywatnym osądem, z którym możecie się zgodzić lub nie.
Pamiętajcie, że działanie suplementów zależy nie tylko od ich składu, ale również od czynników takich jak dieta, trening czy uwarunkowania genetyczne!!!