Zwierzak Eddy Hall - według fachowców połamie on wkrótce wszystkie rekordy siłowe. To jest materiał na najsilniejszego statycznie zawodnika naszego globu, którego długo może nikt nie pokonać.

 

 
Anglik „Zwierzak” Eddy Hall - według fachowców połamie on wkrótce wszystkie rekordy siłowe. To jest materiał na najsilniejszego statycznie zawodnika naszego globu, którego długo może nikt nie pokonać.
 
Eddy_Hall1.jpg
 
Eddy Hall urodzony w 1988 r., w wieku 14 – 15 lat był  mistrzem Anglii w pływaniu, potem trenował kulturystykę, od 2010 roku startuje w strongman. Aktualnie jest mistrzem Strongman w Wielkiej Brytanii. 
 
Eddy_Hall2.jpg
 
Rekordy:
Wyciskanie – 300 kg
Martwy ciąg – 446 kg (na ostatnich ME w Leeds dźwignął 461 kg, ale sędziowie spalili mu ten wynik z powodu szybkiego opuszczenia ciężaru)
Przysiad – 405 kg
Wzrost – 187 cm
Waga – około 170 kg
 
Eddy_Hall4.jpg
 
Wyciskanie na klatkę: 
 

 

 

Eddie ma dopiero 26 lat, a jego progres w ostatnim czasie jest nieprawdopodobnie szybki, już teraz uchodzi za jednego z najsilniejszych strongmanów na świecie w konkurencjach statycznych.
 
Często słychać głosy że jeśli nie złapią go kontuzje, to on będzie wkrótce najsilniejszym statycznie człowiekiem na świecie i pobije wyśrubowane rekordy Zydrunasa Big Z.
 
Eddy_Hall5.jpg
 
Wyczyny siłowe Eddyego Halla:
 

 

 

 

 

 

 

 

Niestety w dzisiejszym wyczynowym sporcie nic nie ma za darmo, wysoką formę trzeba okupić sporymi wyrzeczeniami i zdrowiem. Na stronach internetowych chodzą pogłoski że Eddy Hall już od 16 roku życia stawia wszystko na jedną kartę i „bardzo ostro podkręca swoje treningi” by osiągnąć swój cel nr.1 , czyli tytuł mistrza świata strongman, nawet jeżeli będzie musiał zapłacić za to najwyższa cenę.

 

Eddy_Hall6.jpg

 

Eddy z żoną i dziećmi:

 

Eddy_Hall8.jpg

 

Eddy_Hall9.jpg

 

Niech będzie z Wami siła i honor !