Proporcjonalny, estetyczny z wąziutką talią, tak to Golden Aesthetics is 100%.

 

Artemus Dolgin, to druga znana mi postać po Owen Powell, która wyznaje ideę old schoolowej kulturystyki. Jego sylwetka jakby został przeniesiona w czasy Arnolda. Wąska talia, vacum, proporcje, estetyka i to pozowanie w stylu najlepszych zawodników z "Golden Age of bodybuilding". Jego ulubionymi kulturystami są Bob Paris, Frank Zane, Francis Benfatto, Serge Nubret, i Arnold.
 
Artemus_Dolgin1.jpg
 
Artemus preferuje, jak za dawnych czasów intensywny i z dużą objętością trening. Taka właśnie była filozofia Arnold'a Schwarzenegger'a i jemu podobnych. A wiec, 2-3 sesje treningowe na daną grupę ciała w ciągu tygodnia, po 4 ćwiczenia w 4 seriach od 12 do 20 powtórzeń z przerwą 30 sekundową, liczy się super pompa.
 
Artemus Dolgin stosuje ćwiczenia, które zostały już nieco zapomniane w dzisiejszej kulturystyce, a mianowicie na klatkę - przenosy sztangi za głowę w leżeniu i na barki - wznosy ramion bokiem w oparciu o ławkę skośną. Jak wyglądają jego treningi oraz ćwiczenia, które wymieniłem dowiecie się z tych materiałów:
 
Klatka piersiowa:
 

 
 
Barki:
 

 
 
Plecy:
 

 

 
Jego hasłem przewodnim, to Golden Aesthetics is 100%, czyli złota estetyka w 100 % i to właśnie chce przekazać Wam Artemus Dolgin.  
 
Artemus_Dolgin2.jpg
 
Artemus_Dolgin4.jpg
 
Artemus_Dolgin5.jpg
 
Artemus_Dolgin6.jpg
 
Artemus_Dolgin9.jpg
 
Artemus_Dolgin10.jpg
 
Artemus_Dolgin11.jpg