Arnold: „Gdyby ktoś mi powiedział, że jak zjem kilo gówna i pójdzie mi to w mięśnie – TO BYM ZJADŁ”.

 

ARNOLD SCHWARZENEGGER: „Kiedy ciągle mnie pytają czy brałeś sterydy, ponieważ teraz są one w sporcie tak wszechobecne. Moja odpowiedź jest -  TAK ! One wówczas nie były zakazane. To wszystko było wielkim eksperymentem. Rozmawialiśmy o nich miedzy sobą bardzo otwarcie, bez skrępowania. Kogokolwiek nie spytałeś na siłowni – bierzesz sterydy? – odpowiadał spokojnie bez nerwów tak biorę. Można było o tym szczerze pogadać. To nie było nic nie legalnego , ani zdrożnego. Teraz jest inaczej. Wszystkich testuje się na obecność sterydów. Są one inaczej postrzegane i zmienił się kompletnie cały system dostępu do nich.

 

 
W "Making of Pumping Iron", Arni wspominał, iż brał 3 tabletki dianabolu dziennie. Z relacji źródeł - kulturystów, czasopism z tamtych czasów, okazuje się jednak, że Arni brał największe dawki sterydów ze wszystkich zawodników, wielu było wręcz przerażonych ilością medykamentów używanych przez Schwarzeneggera.
 

 
 
Podobno swoją przygodę z koksem rozpoczął w wieku 16 lat od takich substancji jak – dianabol i primabolan. Niektóre źródła podają informację, iż jego najbardziej ulubiony dianabol (najbardziej popularny wówczas steryd) zaczął stosować nawet jeszcze wcześniej mając 15 lat.
 
Arnold_mlody.jpg
 
 
Motto: „Gdyby ktoś mi powiedział, że jak zjem kilo gówna i pójdzie mi to w mięśnie – TO BYM ZJADŁ”   – Arnold Schwarzenegger.
 
 
DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!
Niech będzie z Wami siła i honor!